fbpx

10 фактів, які потрібно врахувати, плануючи відпочинок в Маямі

March 27, 2021

Все, що ви маєте знати, вирушаючи на відпочинок в Маямі.

Отже, ви плануєте свій відпочинок в Маямі і, замість номеру в готелі, вирішили орендувати кондо чи віллу на пляжах Маямі Біч?

Не важливо який ваш бюджет, якщо ви хочете орендувати віллу на узбережжі Маямі-Біч чи розкішну квартиру на березі Санні-Айлс, цей блог саме для вас!

Сьогодні ми поговоримо про 10 фактів, котрі ви повинні знати, перед тим, як орендувати нерухомість для відпочинку в Маямі. Я познайомлю вас з процесом оренди нерухомості для відпочинку та розкажу про 3-и факти, котрі необхідно врахувати, 3-и запитання, які ставлять мені найчастіше стосовно оренди, та дам вам три поради та рекомендації, як зробити вашу мандрівку максимально приємною + Бонус-порада! Не пропустіть:)

По-перше, помилки та 3 факти, на які необхідно звернути увагу, орендуючи житло для відпочинку в Маямі:

#1: Ви можете зупинитися в будь-якому кондо в Маямі:

Маямі – туристичний центр США. Місто захищає свою туристичну індустрію та повинно бути впевненим, що всі сплачують податки, тому не в кожному кондомініумі в Маямі дозволяється оренда для відпочинку чи короткострокова оренда. Готельний бізнес у Південній Флориді вважається одним з найкращих у світі та оренда житла для відпочинку загрожує йому. Ці правила діють по всій території Сполучених Штатів і, особливо, в Маямі (туристичному центрі країни).

#2: Я володію квартирою чи будинком в Маямі, тому я можу робити все, що захочу – зокрема здавати в оренду так, як хочу:

Навіть, якщо ви маєте нерухомість в Маямі, ви не можете здавати в оренду кондо чи навіть будинок для відпочинку чи на короткий строк. 95% кондомініумів не дозволяють оренду менш, ніж на 6 місяців. (Нижче я покажу вам перелік кондо, де дозволяється зупинитися на короткий строк).

Як власник кондомініуму чи власник нерухомості, ви, у якомусь сенсі, являєтесь пайовиком чи маєте частину “бізнесу” чи компанії. Всі власники цього кондомініуму є рівноправними власниками чи бізнес-партнерами та зобов’язані дотримуватись правил, встановлених управляючою компанією, котра відповідає за утримання будівлі, фінансування тощо.

#3: Добре, я буду орендувати нерухомість для відпочинку за допомогою Airnbn, VRBO, Homeaway from home.

Так, ви можете. Однак, ви ризикуєте. Якщо будівля чи територія не дозволяє короткострокової оренди чи оренди для відпочинку, на Вас може бути накладено штраф та вас навіть можуть попросити негайно виїхати з готелю. Штрафи великі та можуть сягати  25 тисяч доларів для власників нерухомості та їх гостей – (не псуйте свою відпустку).

Часті Запитання (FAQ)

FAQ 1: Що не так з орендою для відпочинку, також відомою як короткострокова оренда?

Сезонна оренда може знижувати вартість нерухомості, ослабити громадську безпеку та безпеку самого власника. Впевнена, ви погодитеся з тим, що власник, котрий живе в своїй квартирі, прагне до мирного та спокійного життя у співтоваристві з сусідами, яких він знає, та не захоче ділити простір та об’єкти загального користування з незнайомцями. Дуже часто люди, що відпочивають, не дотримуються норм та правил будинку.

Власники, що проживають у кондомініумі, не будуть толерантно ставитися до частих приїздів та від’їздів незнайомців, гучних вечірок в басейні. Велика вірогідність того, що вони будуть жалітися на шум та пізні нічні вечірки. Ви будете вважати, що все робите правильно, але якщо ваш сусід запідозрить, що ви нелегально заробляєте гроші орендою житла, він буде скаржитися. І ви загрузнете в штрафних санкціях.

FAQ 2: Але хто коли-небудь довідається? Як вони узнають?

Все в будівлі моніториться, ми живемо у найвеличнішій країні світу, США!!! Найбільш “прозорій” країні світу. Щоб отримати доступ до апартаментів, вам необхідна ключ-карта для доступу до ліфту. Консьєрж перевіряє кожного, хто заходить. На щастя, в США все легко та спокійно доти, доки ви поводите себе пристойно та не порушуєте правил:)

FAQ 3: Що мені робити? Я хочу приїхати в Маямі на строк менше місяця.

Більшість поважних ріелторів Маямі не візьмуться за оренду строком менш, ніж на місяць. Якщо ви шукаєте таку оренду, скористайтесь сервісами Airbnb, VRBO, Homeaway

ПРОЦЕС ОРЕНДИ

#1 Знайти оренду для відпочинку

Порада: В Маямі-Біч передбачено деяке територіальне зонування, де дозволена короткострокова оренда, якщо ви хочете дізнатися, де саме – погляньте на цю карту або зв’яжіться зі мною напряму.

Найкращий варіант: звернутися до ріелтора. Вони зобов’язані, згідно закону (інакше можуть втратити ліцензію), розказати вам, де на Південному Узбережжі дозволена оренда на час відпочинку.

#2 Ціни

  1 спальня 2 спальні 3 спальні
Мінімум (не в сезон) $3000+ $5000-$7000 $7000+
Середній $5000+ $7000+ $12000+
Топ $20000+ $30000 $40000+
VIP     $100000+

#3 Процес узгодження

Перед тим, як ви почнете шукати житло, майте на увазі, що цей процес може тривати від одного тижня до місяця. Краще почати пошук за 2-3 місяці до дати вашого прибуття.

$$$ Будь-ласка, пам’ятайте, що перелік об’єктів нерухомості та їх ціна будуть змінюватись залежно від сезону. Ціна, вказана у списку, наданому вам ріелтором, практично завжди розрахована на 12 місяців оренди, тому, якщо ви будете орендувати на більш короткий строк, будьте готові заплатити більшу суму.

Під час жаркого сезону, котрий починається з дня Подяки в кінці листопада та триває аж до нового року, вартість оренди квартири становитиме $$$$. Чим коротше строк перебування, тим дорожче він буде коштувати. Оскільки, це завжди тягне за собою більше паперової тяганини, більше прибирання та більше витрат на управління та обслуговування.

У вас також будуть додаткові витрати за прибирання/паркування, можливо, за електроенергію, Інтернет також необхідно буде заплатити.

Під час жаркого сезону з жовтня – готуйтесь заплатити $$$$.

Ви також повинні будете сплатити реєстраційний збір та заставу за бронювання квартири.

Управляюча компанія чи об’єднання жильців відповідальні за перевірку всіх кандидатів, котрі будуть орендувати квартиру. За невелику плату, десь від 150 до 300 доларів, потенційні відвідувачі пройдуть перевірку анкетних даних. Щоб впевнитись, що в будівлі немає злочинців, педофілів чи навіть банкрутів (щоб впевнитись, що ви зможете сплатити оренду). Чи не будете ви почувати себе безпечніше, знаючи, що серед ваших сусідів немає сумнівних кандидатів?

Поміркуйте, ви вклали сотні тисяч доларів, а хтось може заплатити декілька сотень доларів та купатися в тому ж басейні, що і ваша дитина, подруга. Ви згодні, що це захист для вас та вашої родини?

Реєстраційний внесок на користь асоціації, котра здійснює перевірку вашої біографії. Ви оформлюєте бланк заяви, на основі якого вони й будуть здійснювати перевірку ваших даних.

І останнє: Поради чи Лайфхаки 

Але я знаю тих, хто зупинявся в жилих комплексах, де не дозволяється короткострокова оренда.

Так, власники нерухомості можуть реєструвати своїх орендарів, як гостей, але такі можливості також обмежені. Є певна кількість гостей, які можуть відвідувати власника протягом року. Гості також можуть не мати можливості відвідувати певні зони відпочинку, такі як тренажерна зала та ін.

Порада

Ви хочете приїхати на 4 місяці, але хочете зупинитись саме в комплексі, котрий дозволяє орендувати житло не менше, ніж на 6 місяців. Ви можете підписати договір оренди на 6 місяців та виїхати через 4. Скоріш за все, ви сплатите більш високу ціну за оренду, оскільки власник знімає свою нерухомість з ринку на 6 місяців і не зможе здати її в оренду на решту часу.

Немає сенсу тримати квартиру порожньою, якщо можна здавати її в оренду. Власники лише втрачають гроші.

І так, і ні. Власник нерухомості заплатив сотні тисяч доларів чи мільйони за свій будинок і ваші 5 тисяч чи навіть 40 тисяч, якщо квартира коштує 10 мільйонів, не варті того, щоб так ризикувати. Ви прийдете та підете, а йому тут жити та співпрацювати з асоціацією жильців.

Де можна зупинитися: найпопулярніші кондомініуми (залежно від вашого бюджету), де дозволена оренда для відпочинку

 • La Perla в Санні Айлс Біч
 • Beach Club II в Халандейл
 • St Regis в Бал Харбор
 • Epic condominium

Маямі Біч:

 • One Hotel and Homes
 • Mondrian
 • Yacht Club at Portofino

Підсумуємо:

Отже, що робити?

Зупиняйтесь в готелі, якщо ви прибуваєте на тиждень чи два. Використовуйте airbnb , якщо ваш відпочинок триватиме більше 10 днів чи менше місяця; зверніться до ріелтора, якщо плануєте відпочивати більше місяця.

Якщо вам сподобалось – ставте лайк, обов’язково поділіться з друзями. Підписуйтесь і, якщо у вас виникли будь-які запитання, залишайте коментарі нижче. Дякую, що прочитали до кінця:)

Edit Search

 • Email Updates
 • Only Update me On
Close
Email Sent! Your email was sent successfully
Close
Register
 • Thank You For Registering

  Just a few more details so we can help you

  (All fields are required)

  When are you looking to purchase?
 • Thank You For Registering

  Just a few more details so we can help you

  (All fields are required)

  Need assistance with financing?
 • Thank You For Registering

  Just a few more details so we can help you

  (All fields are required)

  Need to also sell your property?